Tlačové správy

Vo Zvolene vzniká jedinečný projekt moderného bývania

Aj vy túžite po vlastnom bývaní? Hľadáte miesto, ktoré bude spĺňať vaše kritériá? V novom projekte, ktorý je súčasťou obľúbeného parkovacieho domu, budete mať o komfortný a pohodlný život postarané.

Ilustračný obrázok k článku Vo Zvolene vzniká jedinečný projekt moderného bývania
11
Galéria
Zdroj: BEEVAM, s.r.o.

Na zrekonštruovanej Tulskej ulici bude čoskoro vybudovaná novostavba Átrium s množstvom benefitov pre svojich obyvateľov.

Všetko na dosah ruky

Komfortné a multifunkčné bývanie v modernej nadstavbe je snom každej mladej rodiny. Atrium ponúka totiž okrem bývania súkromné parkovanie, fitness centrum, autoumyváreň či reštauráciu priamo v interiéri budovy. Netreba nikam ďalej chodiť. Veľké plus je aj VIP členstvo, ktoré obyvatelia domu budú môcť využívať vo všetkých prevádzkach.

Nadstavba sa z hľadiska občianskej vybavenosti nachádza vo veľmi dobrej lokalite. Svojou praktickou polohou zabezpečuje pešiu dostupnosť do škôl, škôlok, obchodov, zdravotníckych zariadení, pošty či MHD. V oddychovej zóne ATRIA, sa bude nachádzať súkromné detské ihrisko či letná terasa. Všetko pre váš dokonalý oddych.

Benefity ATRIA

Zdroj: YouTube.com

Tento komplex ponúka okrem skvelej polohy aj kvalitu vyšších štandardov pre skutočne komfortný a pohodlný život. Nadstavba je vytvorená z vysokokvalitného konštrukčného systému Steelong.

Dočítajte sa o tomto modernom mechanizme viac v článku Steelong – rokmi overený konštrukčný systém.

Obyvatelia tohto parkovacieho domu budú mať k dispozícii upratovaciu službu, ktorá poskytuje svoje služby nie len parkovaciemu domu, ale aj súkromným bytovým jednotkám.

Všetko nájdete online

Vďaka online spracovaniu nájdete všetky údaje o platbách a iných finančných záležitostiach rýchlo, kedykoľvek a kdekoľvek. Už máte predstavu o modernom a komfortnom bývaní? My teda určite áno. Stavte na kvalitu a bývajte aj vy pohodlne a štýlovo. Viac o Atriu nájdete na : http://www.atriumzvolen.sk/

Zvolenské Átrium ponúkne obyvateľom neobvyklý komfort
11
Galéria
Zdroj: BEEVAM, s.r.o.

(PR) – Za obsah a obrazový materiál zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: BEEVAM, s.r.o.
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM