Tlačové správy

Samoobslužná predajňa FARMFOODS aj v Trnave

Jedinečný slovenský potravinársky reťazec FARMFOODS – Výnimočné potraviny má predajňu v Trnave. Špecifickosť konceptu predajní spočíva v predaji výrobkov, ktoré sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez „E-čok“, konzervantov a bez geneticky modifikovaných organizmov (GMO).

Ilustračný obrázok k článku Samoobslužná predajňa FARMFOODS aj v Trnave
Zdroj: FARMFOODS

ŠIROKÝ SORTIMENT VLASTNÝCH VÝROBKOV

Ponuku FARMFOODS tvoria produkty z vlastných zvierat a plodín vyrobené výlučne vo vlastných výrobných prevádzkach. Pochutíte si na mäsových výrobkoch, zemiakoch, pečive, mliečnych produktoch, ale aj medoch či víne. Portfólio výrobkov dopĺňa kvalitný sortiment od iných slovenských výrobcov.

Zdroj: FARMFOODS

ZAUJÍMATE SA O ZLOŽENIE POTRAVÍN?

Čítate etikety na potravinách? Viete, že rovnaké typy výrobkov sa v rôznych obchodných reťazcoch môžu líšiť svojím zložením? Keďže vo FARMFOODS je hlavným cieľom najvyššia kvalita výrobkov, od začiatku budovania reťazca sa dbá na každý detail vo výrobnom procese a jedinečnosť vlastných postupov nad rámec platných noriem.

Zdroj: FARMFOODS

Zodpovedný prístup a filozofia konceptu Farmfoods sa premietajú do starostlivosti o pôdu, pestovania rastlín, kŕmenia a welfare chovu zvierat, hygieny, technológie výroby, využívania obnoviteľných zdrojov a nenarušenej krajiny.

Zdroj: FARMFOODS

VYSLEDOVATEĽNOSŤ JE ZÁKLAD

Pôvod výrobkov vo FARMFOODS je vždy jasne preukázateľný. Vďaka etiketám, infokiosku a webovej stránke viete presne o každom výrobku, z akých surovín je vyrobený. Keď kupujete potraviny FARMFOODS, viete, čo jete.

Zdroj: FARMFOODS

SME TU PRE VÁS AJ V TRNAVE

Poctivé potraviny FARMFOODS nájdete v Trnave na Novej ulici, pri The Mall Trnava (TMT). Predajňa je otvorená od pondelka do soboty od 8:00 do 19:00. Navštívte nás, zaujímajte sa o etikety na výrobkoch a spoznávajte výnimočnosti produktov FARMFOODS. Viac na www.farmfoods.sk a FARMFOODS – výnimočné potraviny.

Zdroj: FARMFOODS

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy.

Zdroj: FARMFOODS
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM