Nina Táborská Rôzne

Populárny outlet v rakúskom Parndorfe sa opäť rozrastie

Za nákupmi do Rakúska! Fashion Outlet v Parndorfe je vzdialený od slovenskej metropoly len 20 minút. Obľúbené obchodné centrum Bratislavčanov sa do roka rozšíri o ďalších dvadsaťpäť predajní.

Ilustračný obrázok k článku Populárny outlet v rakúskom Parndorfe sa opäť rozrastie
Zdroj: DESIGNER OUTLET PARNDORF

Nie je nič nevídané, že pred obchodmi v Rakúsku stretnete viac áut s bratislavskými značkami ako s domácimi. Nemenej vyhľadávané je aj outlet centrum Parndorf. „Nákupný raj“ je totiž ľahko dostupný nielen pre domácich, ale aj pre Bratislavčanov.

Módny komplex láka na výhodné nákupy a známe značky. Viac ako stovka predajní sa teraz rozrastie o ďalších 25. Informuje o tom portál reality.etrend.sk. Na jar budúceho roka bude mať najväčší rakúsky outlet tak celkom 165 prevádzok. Podľa informácii Trend-u nepribudnú len nové značky, ale rozrastie sa aj gastro sekcia. Zväčší sa aj parkovacia plocha, presnejšie o 750 nových miest.

V poradí už piata fáza dostavby obchodného centra bude stáť 50 miliónov eur, informuje portál. Doposiaľ spoločnosť McArthurGlen, ktorá je vlastníkom centra, do predošlých fáz investovala už približne 150 miliónov eur.

Pardnorf je od hlavného mesta Slovenska vzdialený len 20 minút autom. Dvakrát za hodinu premáva tiež vlak z Bratislavy na stanicu „Parndorf Ort“ alebo „Neusiedl/See“, odkiaľ sa za 2,20 eur na osobu dostnete taxíkom priamo pred nákupné centrum.

Čítajte tiež: Otvorenie Galérie Danubia: Nové obchody, veľké zľavy a najmä veľa Bratislavčanov. Kde sa oplatí nakupovať?

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM