Tlačové správy

Majeský, Labuda, Kubovčík a ďalší umelci v neďalekom meste: Prichádza rodinný muzikál Peter Pan!

Nádherná snová rozprávka v spojení s krásnou hudbou! Na divadelné dosky sa vracia rodinný muzikál Peter Pan. Hlavné dospelácke postavy si zahrajú slávni herci ako Marek Majeský, Marián Labuda, Michal Kubovčík.

Ilustračný obrázok k článku Majeský, Labuda,  Kubovčík a ďalší umelci v neďalekom meste: Prichádza rodinný muzikál Peter Pan!
11
Galéria
Zdroj: OZ StArt

Tie ostatné stvárnia talentované deti, ktoré objavilo Divadlo ŠOK a Divadlo ÚSMEV. Malí aj veľkí diváci sa opäť nechajú vtiahnuť do magického sveta, v ktorom proti sebe bojuje zákerný Hook a jeho banda pirátov s večným dieťaťom Petrom Panom a jeho bláznivými kamarátmi.

Predstavenie režíruje Viktor Vincze st, nádhernú hudbu zložili Simona Martausová a Valentín Kozaňák. Nenechajte si ujsť toto výnimočné predstavenie.

Divadlo ŠOK a Divadlo ÚSMEV pripravili rodinný muzikál na motívy nezabudnuteľného príbehu Jamesa Matthewa Barrieho – PETER PAN. Výnimočné spojenie detských hercov s profesionálnymi dospelými umelcami, v príbehu plnom detskej radosti, priateľstva, fantázie a divadelnej mágie, sľubuje nezabudnuteľný zážitok. Rolu otca si zahrá Marek Majeský v alternácii s Michalom Kubovčíkom.

Článok pokračuje pod videom.

Zdroj: YouTube.com

Priznám sa, že ja som vyrastal na slovenských rozprávkach od Dobšinského a keď som bo väčší, miloval som Jula Verna. Keďže som dieťa narodené v období socializmu príbeh Petra Pana u nás nebol až taký známy. Ale veľmi sa mi páči. Stvárnim otca, už sa totiž postupne dostávam do týchto kategórií, zvykám si na vyzretejšie postavy. Táto rola je mi ako otcovi dvoch malých dcér naozaj veľmi blízka," vraví s úsmevom Marek Majeský.

Predstavenie, kde sa hrá, spieva a tancuje prinesie výnimočný divadelný a hudobný zážitok. Nádhernú hudbu zložili Simona Martausová a Valentín Kozaňák, režisérom predstavenia bude Viktor Vincze, otec známeho televízneho moderátora. Peter Pan je nezabudnuteľným príbehom o boji zákerného Hooka v podaní Mariána Labudu a bandy pirátov, proti večnému dieťaťu Petrovi Panovi a jeho partii bláznivých kamarátov.

Ja som v tomto muzikáli hral už pred 15 rokmi a veľmi sa teším na nové naštudovanie a nových ľudí, ktorí v ňom hrajú. Je to krásna rozprávka, nehynúci motív boja dobra so zlom, navyše sprevádzaný nádhernou hudbou Valentína Kozaňáka. Teraz si to pozrie aj môj syn a som zvedavý, ako to prijme," dodáva Marián Labuda.

Okrem týchto dvoch skvelých hercov si v muzikáli zahrá aj Michal Kubovčík, a najmä úžasné talentované deti.

Premiéra sa uskutočnila 22 septembra v Dome kultúry v Šali.

Lístky na ostatné predstavenia sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal. Predstavenie je určené pre deti od 6 rokov. https://www.ticketportal.sk/event/Peter-Pan

Predstavenie Peter Pan si môžete pozrieť ešte v nasledovných mestách:

26.10.2019 o 15h Dom kultúry Liptovský Mikuláš
3.11.2019 o 15h DK Zrkadlový háj Bratislava
9.11.2019 o 16h Dom kultúry Brezno
17.11.2019 o 15h Kino Hviezda Trenčín
23.11.2019 o 16h DK Podborová Zvolen
7.12.2019 o 16h Dom kultúry Rimavská Sobota
Zdroj: OZ StArt

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: OZ StArt
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM