Tlačové správy

LETNÉ ZÁŽITKY V BEŠEŇOVEJ

Vodný park Bešeňová má svoje čaro počas celého roka. Na rodiny s deťmi čaká v tomto jedinečnom vodnom parku nielen termálna voda blahodarne pôsobiaca na ľudský organizmus, ale počas prázdnin aj skvelá zábava na letných atrakciách či na hudobných koncertoch.

Ilustračný obrázok k článku LETNÉ ZÁŽITKY V BEŠEŇOVEJ
5
Galéria
Zdroj: Tatry Mountain Resorts

Návštevníci si užijú zábavu na siedmych celoročných a šiestich letných toboganoch a šmýkačkách, na letnej atrakcii Bublina a na  Raftovaní, či v celoročne otvorenom  bazéne s vlnami, v ktorom je postarané o jedinečný zážitok z morského príboja. Bublinu je možné preliezať, vyliezť na jej vrchol a skĺznuť do záchytného bazéna.

Počas raftovania návštevníci preplávajú popod most, cez úzku jaskyňu a okolo veľkej lode. Vo vnútri lode sa navyše nachádza bazén na potápanie, na dne ktorého čaká na objavenie starý poklad.

Na najmenších čakajú vodné atrakcie Detský hrad a Detská veža so šmýkačkami a preliezkami a Detský svet s nafukovačkami, skákacími hradmi a trampolínami.

V ZOOKONTAKTE Bešeňová si prídu na svoje všetky vekové kategórie. Na návštevníkov čakajú mláďatá domácich a exotických zvierat ako papagáje, emu, korytnačky, ovečky a mnoho ďalších.

Po absolvovaní všetkých atrakcií si rodičia určite radi oddýchnu s osviežujúcim nápojom v ruke v bazéne s vodným barom Cosmopolitan Bar, či v saunovom svete Harmónia Wellness & Spa.

Pobyt v Bešeňovej spestrí všetkým bohatý animačný program a víkendové hudobné koncerty. Skúsení animátori zabavia návštevníkov všetkých vekových kategórií a spríjemnia im tak chvíle strávené v bazénoch či mimo nich.

Počas hudobných vystúpení sa predstavia Sima Martausová, Mafia Corner, Dominika Mirgová, najmenších potešia Šmolkovia. Na svoje si vďaka kapele Dora a FS Lúčan prídu aj milovníci folklóru, fanúšikov súťaže Česko-Slovensko poteší koncert Adély Radimcovej.

Bešeňová: Ideálne leto pre malých aj veľkých
5
Galéria
Zdroj: Tatry Mountain Resorts

Hotel Bešeňová je svojou polohou priamo v areáli vodného parku už roky obľúbeným miestom na rodinnú dovolenku. Od začiatku júla navyše ako prvý hotel na Slovensku ponúka neobmedzené vstupy do vodného parku v cene ubytovania. V krásnom prostredí Liptova si tak za dverami vašej izby môžete vychutnať nespútanú jazdu toboganmi či relax v termálnych bazénoch KOĽKOKRÁT LEN CHCETE!

Zdroj: Tatry Mountain Resorts

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Tatry Mountain Resorts

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie