Tlačové správy

Deň susedov pripomenie dôležitosť širších vzťahov

Život v komunitách je preukázateľne zaujímavejší a zdravší. Komunitný Deň susedov, ktorý sa bude konať v sobotu, 29. júna 2019 v Rezidencii Hron, má túto skutočnosť podporiť.

Ilustračný obrázok k článku Deň susedov pripomenie dôležitosť širších vzťahov
4
Galéria
Zdroj: Essence communications s.r.o.

Moderná doba so sebou prináša rôznorodé výhody. Máme čoraz menší problém spojiť sa s niekým na diaľku, komunikujeme online a takmer všetko je dostupné. Dôležitosť stretávania sa s ľuďmi osobne však práve preto naberá na čoraz väčšom význame.

Deň zameraný na podporu nielen susedských, ale aj širších komunitných vzťahov láka návštevníkov na aktivity, ktoré podčiarknu podstatu vzájomného spoznávania sa a kontaktu.

Vo veľkorysých vnútroblokoch Rezidencie Hron si budú môcť návštevníci s Loca studio zacvičiť jogu na čerstvom vzduchu. V pohodlnej chill zóne môžete zase stráviť čas čítaním kníh či posedením s priateľmi a susedmi.

O bohatý program pre deti sa postarajú Králiky z klobúka a Škola mágie a kúziel deťom pootvorí dvere do čarovného sveta fantázie. Aktívne sa decká vyšportujú pri futbalových zápasoch a energiu si budú môcť doplniť pestrou ponukou občerstvenia.

V príjemnom prostredí novostavby Rezidencia Hron sa návštevníkom budú venovať aj odborníci na výsadbu kvetín. Na workshope zameranom na tvorbu záhradiek sa môžete naučiť vytvoriť si vlastnú výsadbu hoci aj na balkóne.

Na tému dôležitosti vytvárania a udržiavania komunitných vzťahov sa moderátor dňa Marek Polomský, vo svojej zábavno-inšpiratívnej talkshow, porozpráva s hosťami, Andrejom Podkonickým a Petrom Bielikom.

Program vyvrcholí podvečer, o 19:00 hodine, kedy vystúpi kapela Chilli Felaz. Tá okrem svojej vlastnej tvorby, ktorá v sebe spája prvky popu, reggae, R&B a funk štýlu, odohrá aj cover verzie populárnej súčasnej hudby.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Viac o podujatí TU

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Essence communications s.r.o.
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM