Tlačové správy

Samoobslužná predajňa FARMFOODS aj v Hlohovci

Jedinečný slovenský potravinársky reťazec FARMFOODS – Výnimočné potraviny má predajňu v Hlohovci. Špecifickosť konceptu predajní spočíva v predaji kvalitných výrobkov, ktoré sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez „E-čok“, konzervantov a bez geneticky modifikovaných organizmov (GMO).

Ilustračný obrázok k článku Samoobslužná predajňa FARMFOODS aj v Hlohovci
Zdroj: FARMFOODS

ŠIROKÝ SORTIMENT VÝNIMOČNÝCH VÝROBKOV


Ponuku FARMFOODS tvoria produkty z vlastných zvierat a plodín vyrobené výlučne vo vlastných výrobných prevádzkach. Pochutíte si na mäsových výrobkoch, zemiakoch, mliečnych produktoch, ale aj medoch či víne. Portfólio výrobkov dopĺňa kvalitný sortiment od iných slovenských výrobcov.

Zdroj: FARMFOODS

ZAUJÍMATE SA O ZLOŽENIE POTRAVÍN?

Čítate etikety na potravinách? Viete, že rovnaké typy výrobkov sa v rôznych obchodných reťazcoch môžu líšiť svojím zložením? Keďže vo FARMFOODS je hlavným cieľom najvyššia kvalita výrobkov, od začiatku budovania reťazca sa dbá na každý detail vo výrobnom procese a jedinečnosť vlastných postupov nad rámec platných noriem.

Zdroj: FARMFOODS

Zodpovedný prístup a filozofia konceptu Farmfoods sa premietajú do starostlivosti o pôdu, pestovania rastlín, kŕmenia a welfare chovu zvierat, hygieny, technológie výroby, využívania obnoviteľných zdrojov a nenarušenej krajiny.

Zdroj: FARMFOODS

VYSLEDOVATEĽNOSŤ JE ZÁKLAD

Pôvod výrobkov vo FARMFOODS je vždy jasne preukázateľný. Vďaka etiketám, infokiosku a webovej stránke viete presne o každom výrobku, z akých surovín je vyrobený. Keď kupujete potraviny FARMFOODS, viete, čo jete.

Zdroj: FARMFOODS

SME TU PRE VÁS AJ V HLOHOVCI

Poctivé potraviny FARMFOODS nájdete v Hlohovci pri OC Váh. Predajňa je otvorená od pondelka do soboty od 8:00 do 19:00. Navštívte nás, zaujímajte sa o etikety na výrobkoch a spoznávajte výnimočnosti produktov FARMFOODS. Viac na www.farmfoods.sk a FARMFOODS – výnimočné potraviny.

Zdroj: FARMFOODS

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: FARMFOODS

Najčítanejšie