Nina Táborská Správy Správy

RegioJet už budúci týždeň spustí novú autobusovú linku do Viedne

Súkromný dopravca RegioJet spustí od stredy 18. novembra novú autobusovú linku. Premávať bude z Bratislavy na viedenské letisko Schwechat a následne do centra Viedne.

Ilustračný obrázok k článku RegioJet už budúci týždeň spustí novú autobusovú linku do Viedne
Zdroj: Dnes24.sk

Autobusy budú na linke podľa hovorcu spoločnosti Aleša Ondrůja jazdiť 16-krát denne v oboch smeroch. Prvý spoj bude z Bratislavy vychádzať o 4.30 h a na viedenské letisko príde o 5.30 h. „Posledný spoj z letiska Schwechat bude odchádzať o 22.00 h,“ doplnil Ondrůj.

Počas celého dňa budú autobusy podľa jeho slov premávať v hodinovom intervale a všetky spoje zastavia na všetkých zastávkach na uvedenej trase. Vyrážať budú teda z bratislavskej autobusovej stanice Mlynské Nivy, následne budú mať zastávky v Bratislave pri Moste SNP a na Einsteinovej. Potom budú pokračovať na Letisko Wien Schwechat a na autobusový terminál Viedeň – Štadión na Engerthstrasse, ktorý sa nachádza v centre Viedne.

Dopravca zároveň cestujúcim, ktorí pôjdu na letisko Schwechat, sľubuje garanciu preplatenia nákladov na letenky či dovolenku v prípade, že zavinením spoločnosti RegioJet zmeškajú odlet svojho lietadla.

„V takomto prípade idú náklady na letenky či dovolenku na nás,“ konštatoval majiteľ spoločnosti Radim Jančura.

Prečítajte si tiež: RegioJet prepravil od januára vlakmi a autobusmi 5 miliónov ľudí

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM